Rituál pro Českou republiku s Hiah Park

Vážení a milí přátelé, dovolujeme si vás informovat, že jsme požádali korejskou šamanku a duchovní učitelku Hiah Park o uskutečnění tradičního korejského šamanského rituálu věnovaného České republice, zaměřeného na toleranci, jednotu a usmíření. Myslíme si, že to naše země, ostatně jako celý svět, právě teď velmi potřebuje. Rituál bude zároveň součástí celosvětového projektu iniciovaného v Argentině

BELIEVE TO SEE (prezentace v příloze), ve kterém se setká 12 duchovních vůdců a učitelů různých náboženství a směrů z celého světa. Hiah bude jedním z nich. Projekt podporuje papež František a jedním z účastníků by měl být i Dalajláma. Protože se jedná o projekt, který je i multimediální, rituál bude natáčet v Praze argentinský štáb. Rituál se uskuteční v Praze 13.XI.2017 (pondělí) v 17.hodin. Místo i vstupné bude upřesněno. (pravděpodobně 35 Euro)

Kytky, ovoce, svíčky různých barev, sladkost, pečivo, koláček, kamínek nebo cokoliv, co by se mohlo použít na oltář, bude velice vítáno. Pokud budete mít zájem se rituálu účastnit, dejte nám prosím vědět (nejlépe e-mailem na hiahparkpraha@seznam.cz), protože počet účastníků může být omezený.

Hledáme předběžně také dobrovolné bubeníky a zpěváky do sboru, kteří by byli ochotni nacvičit s Hiah pro potřeby rituálu korejské bubnování a zpěv. Pokud máte náhodou možnost oslovit opravdové korejské bubeníky, nebo někoho, kdo tímhle stylem umí bubnovat, dejte nám prosím vědět!

Uvítáme i jakoukoliv další pomoc. Uvítáme cokoliv, čím byste mohli přispět, jako je další šíření této informace, například prostřednictvím vašich stránek, umístění banneru, informováním přátel a kamarádů, poskytnutím prostorů vhodných pro rituál nebo finančním přispěním na jejich pronájem, prostě cokoliv vás napadne.

Jak Hiah říká, vložená energie, čas a peníze se vám mnohonásobně vrátí: protože čím víc člověk dá, tím víc získá…

V průběhu dalších dnů bude vytvořen leták, který vám samozřejmě pošleme také.

Vanda Prchalová, Hana Cielová a přátelé
mail: hiahparkpraha@seznam.cz

Další informace: BELIEVETOSEE2.pdf, Hiah-2017-ritual-CR-1.jpgZpět

AKTUALITY


7.1.2019

Stále se něco děje. Na posledních konstelacích roku 2018 nás přišla poléčit energie mužské síly v podobě meče. Více


14.11.2018

Foto Klíč k životu Více


14.11.2018

Foto Ženy 10. – 11. 11. 2018 Více