Spolupracujeme s ..

Internetový magazín zaměřený na zdravý životní styl.

Magazín pro ženy, soutěže, poradny, astrotyp

oculeus.cz

Oculeus s.r.o
MUDr. Jana Kühnelová,
akreditované pracoviče Ministerstva zdravotnictví a výukové centrum pro Ústav doškolování

dotekharmonie.cz Dotek Harmonie
levitoo.cz Levitoo - Expresní městská přeprava zásilek

Možnost odbloku u mých kolegů:

Iva Zajícová, tel. 723 275 504, Praha 5 – Nové Butovice
(možnost po dohodě dorazit domů)

Čeněk Pospíchal, tel. 775 233 583, okolí Liberce

Kateřina Stibralová, tel.724 507 252, Praha 6 – Shiran
www.katerinastibralova.cz

Lenka Puhalová, tel. 737 870 620, okolí Liberce
www.lenkapuhalova.com

Jan Peterka – odbloky z podvědomí, masáže, Praha 6 – Shiran
www.janpeterka.cz


Marie Klíglová

mariekliglova@seznam.cz, +420 777 090 305

Jsem lektorkou osobního rozvoje. Ve své poradně „AHA“ již 16 let učím lidi, kteří chtějí něcove svém životě změnit, vědomě pracovat se svojí myslí. Nabízím pomocnou ruku vedení lidem, kteříjsou na cestě hledání sebe, fyzického i psychického zdraví, vnitřního klidu. Také těm, kteří se těžkoorientují v současné době plné změn a chtějí najít smysl svého života.

V poradně pracuji s klienty pomocí různých metod, jako např. s energií Reiki, systémem Klíč kživotu, s Metamorfní technikou, s energií Otevřeného srdce a dalšími, vytvořenými speciálně pro aktuálnípotřeby klienta. Nabízím individuální poradenství, terapie, kurzy s osvědčením a další možnosti osobního rozvoje.

Při své životní cestě plné změn jsem sama prošla tvrdou školou změny myšlení. Tato cesta mě přivedla od svého téměř NEBYTÍ ke zdraví, vědomému tvoření svého života, lehkosti žití a vnitřnímu klidu. Na základě vlastních osobních zkušeností při návratu zpět do vědomého života jsem vytvořila cyklus besed s názvem Zdraví začíná v hlavě s podtitulem Síla myšlenky. Nejsou to lékařské ani ezoterické přednášky. Je to pouze moje pojetí pohledu na zdraví a nemoc z hlediska rovnováhy těla a duše (psycho-soma). Cyklus obsahuje témata, která osloví širokou veřejnost. Např. Síla myšlenky, klid mysli, přijetí-odpuštění, rodiče a děti, pachatelé dobra, posuzování-hodnocení-kritika, rozhodování-vděčnost a další. Besedy provádím jednou měsíčně v Praze, Brně a začínám na jihu Čech. Vždy na základě předchozí domluvy.

Svůj životní příběh jsem sepsala a vydala knižně pod názvem Odvaha žít jinak – příběh ženy, která změnila předurčené chování žen v rodu. Záměrem mé duše i mého srdce je motivovat a inspirovat čtenáře k rozhodnutí pokusit se žít podle svých představ. Vymanit se z pozice „OBĚTI“ a pevně se postavit do role „TVŮRCE“. Jde to. Na vyžádání provádím besedy o mé knize. Ukázky z knihy a recenze najdete na: https://nakladatelstviklika.cz/odvaha-zit-jinak/ Kniha je k dostání buď u mne osobně, nebo na internetových knihkupectví, případně v kamenných knihkupectví přes distributory Euromedia a Pemic.


Kateřina Stibralová

Ráda bych nabídla lidem svou podporu na jejich cestě rozvojem, které se mi samotné v hojné míře a laskavosti dostává a jsem za ni nesmírně vděčná.

Využívám následující alternativní metody pro individuální sezení.

Metodu Klíče k životu. Jemnou a bezpečnou techniku s prvky kineziologie a odbloků z podvědomí pro změnu nastavení mentálních a emocionálních vzorců způsobujících nesnáze.

Metodu psychografie (automatického psaní). Techniku pro zaznamenání intuitivních vjemů k zadanému tématu.

Další uvolňovací a podpůrné techniky a cviky vycházející z velké části z Andské kosmologie pro prociťování, vnímání a práci s energetickým systémem člověka ve vztahu k sobě i s okolí.

Cena konzultace je 1100,- Kč a čas 2 hodiny.

Rezervace individuálního sezení je možná v termínech út - čt mezi 15:30 -18:30 hod. na adrese Lužná 716/2, Praha 6, 3. patro v budově Shiran Tower.

Pro objednání konzultace jsem k dispozici na telefonu 724 507 252 nebo emailu katerina.stibralova@gmail.com

Děkuji moc.
S láskou a úctou :)
Katka Stibralová


Radka Slavíková – Individuální lekce jógy a program Přirozené těhotenství

+420 775 557 082

Dobrý den,
jmenuji se Radka Slavíková a nabízím vám společnou cestu světem jógy. "Jóga je pro život a život je jóga".

Vím, jak náročné, ale zároveň povzbuzující a radostné je obstát v dnešním světě. Jde o neustálé hledání rovnováhy mezi aktivitou a odpočinkem, vnitřním a vnějším, klidem a pohybem, bílým a černým, jin a jang .. a o to jde i v mých lekcích. Vydejte se se mnou na cestu objevování, vnímámi vlastních hranic a možností.

Vytvořila jsem program pro ženy, které chtějí otěhotnět, vše se zdá v pořádku a přesto se nedaří. Pomocí tantrické numerologie, sestavy cvičení a jemného léčivého ošetření zkusíme podpořit přirozený léčivý proces těla a uvolnit přebytečné napětí. Tím, že navrátíme tělo k jeho přirozenému potenciálu Zdraví, vrátíme mu schopnost regenerovat a léčit se na hluboké úrovni mimo naši mysl a vlastní omezení a otevřeme nový prostor pro to, stát se maminkou.

Během 5ti lekcí se (znovu)propojíme se svým ženstvím, přineseme novou radost do sdílení a přijímání vlastní sexuality, našich ženských těl a podíváme se na to, jak naplnit sen stát se maminkou a co nám v tom brání. Jóga je jak fyzická tak spirituální praxe, která vede naši energii od kořene páteře směrem nahoru a zpět a tak pomáhá léčení na všech úrovních.

Záleží jen na vás, kolik času si rozhodnete věnovat. Ale místo hledání mimo sebe a návštěvy jednoho „odborníka“ za druhým, zkuste se tiše propojit sami se sebou, uzdravit a připravit vaše tělo na početí. Skrze speciální sestavu cviků:

  • Přivedeme novou okysličenou krev do problémových částí těla.
  • Obnovíme cirkulaci v reprodukčních orgánech.
  • Odvedeme toxiny a přebytečné napětí.
  • Obnovíme zdravou funkci endokrinního systému.
  • Snížíme mentální stres a navodíme klid těla a mysli.

Pomocí sestavy cviků a meditaci kundalini jógy ovlivňujeme přímo centra v mozku zodpovědná za správnou funkci reprodukčního systému.

S programem Vědomé početí pomáhám ženám znovu najít rovnováhu v jejich systému a to přirozeným způsobem.

S láskou a úctou Radka

AKTUALITY


5.6.2021

Tématický večer – ŽIVOT Více


6.6.2021

LETNÍ SLUNOVRAT Více


8.11.2020

Kniha: Marie Klíglová – Odvaha žít jinak Více