KLÍČ K ŽIVOTU 2019

Dobrý den a ahoj všem,

KLÍČ K ŽIVOTU pro rok 2019 se blíží.
Mým záměrem v Klíči je naučit Vás komunikovat s Vaší INNATE = inteligence našeho těla a nacházet stará přesvědčení  a programy,které se nám projevují v realitě  a měnit je. Tím se naučit sami sebe léčit .Bude to Vaše vlastní hluboká práce na sobě. Kdy v dnešní době je víc a víc potřeba řídit svůj život ,své tělo a své myšlenky a né zůstávat ve vleku událostí. Věřte,že to není nutné a že to jde.

Datum: Klíč č.1
12.–14. 4. od 9 hod cca do 18 hod
15. 4. od 16.15 cca do 20.30
ostatní klíče jsou jen dvoudenní

Adresa: Náměstí Kinských 601/3, Praha (1. patro, nad prodejnou EPAM, zvonek Osteopatie)

Cena: Klíč č.1.....................5200,-Kč
      Klíč č.2,3,4,5............2600,-Kč

Platba se dá po domluvě rozložit a každý klíč se platí až na místě na začátku daného bloku či na účet.

S sebou: bačkory, jídlo na celý den, uzavíratelné pití, psací potřeby
         káva a čaj, mikrovlna na místě

Rezervace na tento seminář je e-mailem klickzivotu@kristalovacesta.cz

Těším se na hlubokou práci s úctou Vanda

Co to je a jak to funguje?

Je to terapeutický /poradenský/ system pracující s podvědomím jemnou a bezpečnou formou. S pokorou vůči podvědomí.Je to systém,díky kterému je možné uvolnit a odblokovat energetické bloky vytvořené potlačením negativních emocí,které jsou spojené s určitou událostí v našem životě. Klíč ke změně,k novému zdravému a šťastnějšímu životu je uvolnění zablokované energie v daných časových úsecích,kterou poté využijeme k transformaci našich "programů chování"(systému přesvědčení) v součastnosti,které jsou založeny na původních negativních prožitcích.Je to velmi účinný nástroj s jehož pomocí dokážeme pochopit,že svůj život si tvoříme jen my sami na základě svých myšlenek,že je na nás samotných,na našich rozhodnutích,jaký si jej uděláme. Pomáhá odstranit závislosti,strachy a úzkosti. Navrací chuť a radost do života a vrací mu smysl.Rozvíjí naší sebedůvěru.

Proč použít tento nástroj a naučit se s ním pracovat? Dokáže pomoci skutečně se vším,protože kořeny každého problému sahají až do našeho nejhlubšího podvědomí a Klíč k životu je nástroj,který se tak hluboko dostat umí a řeší příčiny problémů z energetického hlediska. Je to také nástroj díky němuž můžete najít v sobě zakořeněné staré vzorce chování,jež nás řídí a změnit je jednou provždy.Taktéž přijmout zodpovědnost za svůj život a zjistit,co nám brání ho žít. Tento nástroj nám též dovolí,změnit náš plán duše ,odstranit přilehlé duše a mnohé další.. Tento kurz je rozdělen do pěti navazujících bloků,které probíhají s odstupem cca dvou měsíců. Termíny daných bloků najdete na www.kristalovacesta.cz Získáte certifikát a možnost pracovat na druhých pomocí odbloků z  povdědomí,ale nejdříve to vše děláme především pro své sebouzdravení a  probuzení procesu sebeléčení. Tato práce je velmi jemná a bezpečná i co se týká práce s dětmi a jejich problémy se touto metodou dají též řešit. Autorkou tohoto systému je PaedDr.Jana Nováková a je také mou lektorkou

Vanda PrchalováZpět

AKTUALITY


02.02.2020

Hiah Park v Praze
– Láska a Zákon přitažlivosti Více


15.1.2020

Foto Klíč k životu Více


14.1.2020

Tematický večer Radost, vděčnost X věčná nespokojenost

datum: 10. 2. 2020 Více